Trook

Ota yhteyttä ja pyydä tarjous vedeneristystöistä.

Trook Oy
Rajamaankaari 26 H
02970 Espoo

Magnus Laas
Toimitusjohtaja (Tarjouspyynnöt saneeraus)
040 6754777
magnus@trook.fi

Neemo Altdorf
Myyntijohtaja (Tarjouspyynnöt uudiskohteet)
040 8684695
neemo@trook.fi

Timo Tints
Tuotantojohtaja
040 6800631
timo@trook.fi

Viljar Reinaste
Projektipäällikkö
0400 151556
viljar@trook.fi

Sergei Kravtsenko
Projektipäällikkö
040 717 8714
sergei@trook.fi

Taavi Püss
Projektipäällikkö
040 500 4644
taavi@trook.fi